newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Typy a programy
  • Spoznajte pozoruhodnosti mesta - termálne pramene, noblesné kúpeľné budovy a historické pamiatky, kultúrne udalosti a festivaly, ako aj jeho príjemné parky a pestrú faunu, no a v neposlednom rade aj vynikajúce maďarské reštaurácie.
  • Urobte si výlet do mesta Egregy, k románskemu kostolu z 13. storočia, pokochajte sa pohľadom na vinice, rozprestierajúce sa dookola, a výlet ukončite príjemnou prechádzkou v tieni bielych jelší.
  • Ochutnajte za pohárik - dva osviežujúceho vína z tunajšej úrody, v niektorej z príjemných pivníc na úpätí kopcov.
  • Pokochajte sa prehliadkou neobarokového kaštieľa Festeticsovcov, ktorý je jedným z najzachovalejších aristokratických kaštieľov v krajine.
  • Prezrite si Hévíz z autovláčika, je to jeden z najobľúbenejších spôsobov prehliadky pozoruhodností mesta.
  • Vyjdite si ku zrúcaninám hradu Rézi, postaveného v 14. storočí, a nechajte sa unášať očarujúcim pohľadom na okolie z vtáčej perspektívy, z dolomitového končiara.
  • Spoznajte Národný park Malého Balatonu (Kis-Balaton), ktorý je domovom tisícok hniezdiacich vtákov a je považovaný za raj milovníkov vtákov a rybárov.
  • Vydajte sa na romantický výlet výletnou loďou po Balatone, nazývanom aj "maďarským morom".
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X